Kam SMERUJEME…

Ahojte priatelia,

ďakujeme za dôveru, že sme v priebehu septembra mohli opäť naplniť hotel. Veľmi sme sa na to tešili, ale ako sami sledujete, tak nakoniec sa určite stretneme, ale nie v tomto pôvodnom termíne. Ťažko sa nám píše, pretože je to po prvýkrát, kedy sme nútení akciu zrušiť. Dospeli sme k tomuto rozhodnutiu, pretože takú dobrú atmosféru akú vždy vieme navodiť, nám to tentokrát nevyjde, ale po rozhodnutí vlády sme už na výber nemali.

Dobrá správa je, že sme sa rozhodli nie zrušiť celú akciu, ale len presunúť na iný termín. Takže veľmi sa tešíme na vás a vidíme sa v lete budúci rok. Je to zvláštny termín jesennej víkendoFky. Bude to taká letná verzia.

Celý program v tomto obsahu teda presúvame na začiatok letných prázdnin. Tak ako to bude v tento čas pre nás všetkých ukončenie školského roka, tak nás privíta trošku letný nádych do nasledujúcich bláznivo-prázdninových dní. A už dnes vieme, že to bude iné, ale zaujímavé.

Termín 29.10-1.11.2020 je ZRUŠENÝ!
Nový termín je 28.-31.10.2021

– Ak vám vyhovuje nový termín, tak zálohu na pobyt vám môžeme presunúť na tento pobyt a rezerváciu aktuálne presúvame na nový termín.
– Ak vám nevyhovuje nový termín a nechcete prenášať zálohu do nového termínu, tak nám napíšte a v priebehu dvoch týždňov vám prídu peniaze späť na účet, ale z evidencie prihlásených budete vyradení.
– Napíšte nám: „Súhlasím s novým termínom a žiadam o prenesenie zálohy na leto 2021.“ alebo „Nesúhlasím s novým termínom a žiadam o vrátenie zálohy za rok 2020.“
– Prosím buďte trpezliví, lebo je toho administratívne dosť (200 prihlásených) a potrebujeme si to utriediť a postupne to budeme riešiť. Ďakujeme Vám za trpezlivosť.

Podrobnejšie info ešte budeme aktualizovať.

Prajeme Vám pokojnú jeseň. Dávajte si pozor na vaše zdravie, starajte sa o svoju imunitu a hlavne buďte veselej mysle tak, aby sme sa v lete videli. Nech vás Pán Boh požehnáva a opatruje.

—————————————–

Vážení priatelia. Po roku chceme znovu prežiť pekné spoločenstvo v oblasti budovania našich rodinných vzťahov. Tak ako v minulých rokoch sa chceme zamýšľať nad tým, čo nám v rýchlom životnom tempe niekedy uniká alebo nás vo vnútri duše sprevádza a potrebujeme s tým nejako „pohnúť“. Tento rok bol obzvlášť náročný a priniesol do nášho života veľa zmien a obmedzení, o ktorých sa nám pred rokom ani len nezdalo. A tak by sme chceli spoločne otvoriť skryté témy ľudskej duše a ponúknuť inšpiráciu a možnosti riešenia.

Téma: Kam SMERUJEME…
…ako si uchovať pokoj v srdci v nepokojnej dobe?

Motto: „Ako dlho žijem, to nezávisí na mne. Ale či skutočne žijem, to na mne závisí“. (Seneca)

Prednášajú:
PhLic. Kateřina Lachmanová ThD. (*1964) za totality študovala ekonómiu na VŠB v Ostrave, po prevrate pôsobila tri roky v evanjelizačnej škole na Malte a potom v Pastoračnom stredisku v Prahe. Postgraduálne študovala v Ríme postupne spirituálnu teológiu, teologickú antropológiu a psychológiu. Desať rokov sa venovala psychoterapii a prednáškovej činnosti a vyučovala na KTF v Prahe. Niekoľko rokov pracovala ako šéfredaktorka Karmelitánskeho nakladateľstva a teraz pracuje pre nakladateľstvo Paulínky a TV Noe. Je autorkou mnohých úspešných kníh v oblasti spirituality: Dvojí tvář lenosti (KNA, 2000), Vězení s klíčem uvnitř (2014), Síla přimluvné modlitby (2007), Kotva naděje (2009), Karikatury Boha (2014)

Vítězslav Vurst B.Th (*1950) sa na odporúčanie riaditeľa školy vyučil ako maliar izieb, neskôr vyštudoval teológiu. Za totality bol vo väzení a pracoval niekoľko rokov ako stavebný pracovník, pôsobil ako duchovný, bol predstaviteľom nadácie ADRA v ČR a zúčastnil sa mnohých humanitárnych projektov v rôznych častiach sveta. Posledné roky pôsobí v nemocnici a mobilnom hospici ako nemocničný kaplán. K práci nemocničného kaplána je vyslaný Ekumenickou radou cirkví a Českou biskupskou konferenciou. Vedie kurzy so zameraním na vzájomnú podporu v zložitých životných situáciách.

Miesto: Hotel TRIGAN*** Štrbské pleso

Ceny s pobytom:
Tento rok je opäť možnosť prísť na pobyt už v stredu – vtedy platia ceny uvedené v zátvorke.
• dospelý na lôžku 175,-€ (od stredy 240,-€) pobyt so stravou (polpenzia, sobota plná strava)
• dospelý na prístelke 150,-€ (od stredy 200,-€) pobyt so stravou (polpenzia, sobota plná strava)
• dieťa do 14,99 rokov na lôžku 135,-€ (od stredy 170,-€) pobyt so stravou (polpenzia, sobota plná strava)
• dieťa do 14,99 rokov na prístelke 115,-€ (od stredy 150,-€) pobyt so stravou (polpenzia, sobota plná strava)
• jedno dieťa do 7,99 rokov na prístelke 0,-€ pobyt so stravou – iba pri obsadení izby min. 2 platiacimi dospelými osobami
• jedno dieťa do 2,99 rokov bez nároku na lôžko a služby 0,-€
• konferenčný poplatok za každú dospelú osobu 10,-€
• poplatok za vystavenie rekreačného poukazu 20,-€

Načítanie mapy…

Prihlásenie

Na túto udalosť sú rezervácie ešte/už zatvorené.


Zdieľať:

Web by DUMAS